loader
Vücuduna sardığı uyuşturucuyla otogarda yakalandı | Delikli Çınar

Vücuduna sardığı uyuşturucuyla otogarda yakalandı

Denizli’de vücuduna özel kuşakla sardığı uyuşturucu ile bir kişi otogarda yakalandı. İl genelinde yapılan operasyonlarda uyuşturucu ticareti yapan 4 kişi tutuklandı.


Vücuduna sardığı uyuşturucuyla otogarda yakalandı

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ilimizde uyuşturucu madde satışı yapıldığı belirlenen adreslere ve çevre illerden ilimize uyuşturucu madde sevk ettiği değerlendirilen şahıslara yönelik operasyonlar gerçekleştirildi.

Polislerin takibi yapılan bir şüpheli operasyon kapsamında ilimiz otogarında kıskıvrak yakalandı. A.A.isimli şüphelinin üzerine sarılı uyuşturucu madde nakli için özel hazırlanmış kuşağın içerisinden 575 gram metamfetamin maddesi, 335 gram reçine esrar maddesi ve 135 adet uyuşturucu hap çıktı. İlimiz Buldan İlçe girişinde durdurulan bir aracın içerisinde de 781 gram metamfetamin maddesi bulundu.Son olarak ekiplerce ilimiz Pelitlibağ mahallesinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığı belirlenen bir adreste yapılan aramalarda 447 gram toz esrar maddesi ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince son iki gün içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda toplam 1 kilo 356 gram metamfetamin maddesi, 447 gram toz esrar maddesi, 335 gram reçine esrar maddesi, 135 adet uyuşturucu hap ve hassas terazi düzeneği elde edildi. Olaylarla ilgili Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçu kapsamında yakalanarak adli makamlara sevk edilen Ş.K., A.T., A.A., M.A.A isimli 4 şüpheli tutuklanırken, yakalandığı sırada polis ekiplerine sahte kimlik beyan eden A.T. isimli şüphelinin 5 ayrı suçtan da toplam 5 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle arandığı tespit edildi.  B.B isimli bir bayan şüpheli hakkında ise adli kontrol hükümleri uygulandı.

 


Yorum Yap