loader
İYİ Parti Denizli İl Teşkilatı’nın ‘Cesurlar’ı Yola Çıktı | Delikli Çınar

İYİ Parti Denizli İl Teşkilatı’nın ‘Cesurlar’ı Yola Çıktı

Denizli İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün, basın toplantısı düzenleyerek Cesurlar Hareketi olarak göreve geldiklerini il başkanlığı yönetimlerinde yer alacak 71 kişinin ismini açıkladı.


İYİ Parti Denizli İl Teşkilatı’nın ‘Cesurlar’ı Yola Çıktı

Denizli İYİ Parti İl Başkanlığı’na atanan Hasan Akgün, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde toplantı düzenledi. Akgün toplantıda 71 kişiden oluşan il yönetimi üyelerinin ismini açıklayarak, divanın da bir haftaya kadar belirleyeceklerini söyledi.

Hasan Akgün, “Cesurlar hareketi olarak cesurlardan oluşan siyasete katkı için çalışacak kişilerden oluşan 71 kişilik bir liste hazırladık. Listemizdeki arkadaşlarımızın yarıdan fazlası ilk kez siyasete giriyor. Daha önce farklı partilerde hizmet verenler var, tecrübeli büyüklerimiz var. Yönetim kurulunu 1 hafta içinde oluşturmayı planlıyoruz. Daha sonra teşkilatlara önem vereceğiz. İl yönetim kurulu toplantılarımızı bazen ilçelerde yapacağız. Geniş katılımlı yönetimden yanayız” dedi.

“İl yönetimimizde 4 kadın olacak”

Parti yönetimlerinde liyakatli olan herkesin yer alabileceğini diyen Akgün, tüzük gereği il yönetiminde de 4 kadın yönetici olacağını ifade ettiler.

“İlçe Yönetimlerinde Değişiklik Yapmayacağız”

Başkan Akgün, ilçe yönetimlerinde değişiklik yapmayacaklarını belirterek, ilçe başkanı olmayan  Sarayköy, Bozkurt ve Babadağ’a ilçe başkanı atayacaklarını söyledi.

Kongreye gidecek misiniz sorusuna Akgün, “Kongre yetkisi genel merkezde, ben bir talepte bulunacağım. Parti olarak seçim sürecimiz başladı. Ama kararı verecek olan Genel Merkez’dir” diye cevap verdi.  

İl Yönetim Kurulu: 

Alime Güngör, Ayla Yakalı, Aysun Doğanay, Ayşe Çelik, Ayşe Tomaşoğlu, Birsen Kök, Çağdan Korkmaz, Duygu Tepecik, Elvan Aydoğan, Emine Sağlık Kanatsız, Gülay Tekin, Gülşah Aydemir, Gülşah Yıldırım, Hayriye Ateş, Jale Akıncı, Keziban Özyer, Pelin Çetinalp, Şule Namlı, Ülkü Eryılmaz, Ümmühan İlti, Abdi Baklan, Adil Aydın, Ahmet Er, Ahmet Kılınç, Ahmet Zeki Selamet, Ali Tavaslıoğlu, Alper Ay, Arif Solak, Bilal Çelikel, Cemalettin Baydar, Emre Çılgın, Engin Nikbay, Ergün Erözkan, Ergün Mercan, Ertan Keskin, Faruk Alyaz, Fatih Boya, Fatih Çil, Gökhan Candoğan, Hakan Bakırsoy, Hakan Kavak, Haldun Yazıcı, Hüseyin Erol, Hüseyin Koçlu, İbrahim Afatoğlu, İbrahim Sabuncuoğlu, İrfan Zeren, İsmail Ağar, Kenan Sırmalı, Masum Demirel, Murat Kuru, Nazlı Yaşatürk, Namık Demirci, Necati Tahal, Nuri Alper Kabukçu, Oğuz Güler, Osman Akkoyun, Osman Könür, Rıfat Akgül, Savaş Sütçü, Serdar Akalın, Serkan Turan, Sertaç Sarıaslan, Süleyman Hançer, Şefik Süzgün, Türkay Berberoğlu, Ünal İncegür, Yalçın Bedel, Yasin Yolcu, Yusuf Erdem, Zekeriya Öz

İl Disiplin Kurulu:

Ayşe Yaraş, Kevser Akın, Şükran Aydın, Ahmet Sivaslıoğlu, Ali Erkan, Hüseyin Özgür, İbrahim Kesmen, Lami Oruç, Mehmet Başer, Musa Nalbantoğlu, Ramazan Gürbüzel, Raşit Ercan, Süleyman Tokmak, Şevki Acaroğlu


Yorum Yap